Про нас

Історія бренду Norba clothing почалась у 2018 році. 

Це сімейний бізнес, заснований сестрами - Ольгою та Оленою Норба.  

“Одяг від Norba - це те, що ми особисто хотіли одягати кожен день, - мінімалістичні та довершені речі, що ідеально підходять для різних видів спорту.”

Ми віримо, що наші сети надихатимуть проводити свій день більш активно та отримувати від цього особливе задоволення. 

Де б ти не знаходилась і чим би не займалась - домашні справи, робочий ритм чи улюблений вид спорту - стиль завжди поєднується із комфортом у речах Norba.

Створений жінками і для жінок

Наша місія - допомогти створити твій ідеальний капсульний гардероб, де речі легко поєднуються між собою і комбінуються будь з чим. 

Ми впевнені, що довершений одяг робить нас більш впевненими та цілеспрямованими. Саме тому Norba розробляє стильні та витончені речі, що не обмежують твою свободу руху та комфорт.  

Ми віримо, що будь-який спорт, йога практика чи медитація повинні викликати захоплення та приємні відчуття у тілі. Чим би ми не займались, ми маємо отримувати задоволення від процесу свого розвитку на шляху до кращої версії себе.   

Ми впевнені, що жінки мають силу...

Сталий розвиток

Ми переконані, що одяг має бути не тільки гарним, але й створеним з турботою про людей і планету. З самого початку розвитку бренду нашою головною метою було створення функціонального одягу з високоякісних, довговічних і екологічно чистих матеріалів.

Усі тканини, що використовуються у виробництві одягу Norba, ретельно відбираються та тестуються нашою командою.

Нашим пріоритетом є вибір тканин із натуральним, екологічним та органічним складом, із переважно перероблених матеріалів - тенсел, модал, віскоза, органічна бавовна, перероблений поліамід, і т.д. 

Ми віддаємо перевагу екологічності матеріалів сьогодні задля майбутнього нашої планети. 

Ми завжди турбуємось про...